2019.gada motošosejas treniņi Biķernieku kompleksajā sporta bāzē sportistiem, ielas braucējiem un mopēdistiem.


Moto treniņi biķerniekos

Agrais pavasaris un laika vērotāju prognozes sola garu un skaistu motociklu vasaru. Un ja motocikla dāvāto indivīda brīvības sajūtu neviens nevar atņemt, tad tuvību ar ātrumu, dinamiku uz riepu saķeres robežām satiksmē kļūst realizēt aizvien grūtāk.

Arī šogad vadošie motošosejas klubi " Motoaplis" un "Bruno Moto" organizēs tradicionālos iknedēļas treniņus Biķernieku trasē, kur atkarībā no organizatora un braucēju līmeņa būs pieejamas vairākas trases konfigurācijas. Treniņi adresēti plašam interesentu lokam - var apgūt pirmās iemaņas kartinga trases līkločos, var traukties maksimālā ātrumā leģendārajā Biķernieku motoaplī. Treniņu laikā pieejamas profesionālas konsultācijas par braukšanu, ekipējumu un tehnikas sagatavošanas niansēm. Pasākuma pozitīvā gaisotne padara motošosejas treniņu par dienas baudāmāko daļu, kura aizvadīta ar domubiedriem un palīdz veidot šo netveramo motociklistu kopības sajūtu.


"Motoaplis" un "Bruno Moto" treniņu kalendārs.

"Motoaplis" - www.motoaplis.lv , motoaplis@motoaplis.lv, +37129323030.

"Bruno Moto" - www.brunomoto.lv , info@brunomoto.lv, +37129205427.Saistībā ar jaunajām prasībām Mopēda vadītāja apliecības iegūšanā https://www.csdd.lv/mopeda-vaditaja-aplieciba-am/vispariga-informacija ar savu pieredzi jaunajiem satiksmes dalībniekiem ar mopēdiem un skūteriem dalīsies "Rīgas Jauno tehniķu centrs", kuru organizētajos treniņos Biķernieku kartinga trasē, savas iemaņas nostiprināt aicināti bērni un jaunieši.


"Mazmoto" - www.mazmoto.lv , mazmoto@mazmoto.lv, +37129913613.Tiekamies trasē!


09.04.2019.
TM